Dnes:

Chov ovcí Skudde

více

Výcvik a trénování pasení

VÍCE

fci závody a trialy

VÍCE

Novinky Co je nového

Bahnění na farmičce
Začaly se rodit jehňátka :-)    
Závody a zkoušky na Farmičce
      Závody se budou konat v podhrází Novoveského rybníka na krá
Foto Skude Trial
Fotky ze dvou závodů, Skude Trial 18.10. a 14.11. 

další

Farmářský závod Farma open bude v obtížnosti 1-2 trial,bude spíše práce na blízko a technické prvky farmářské. 

 

Budeme pořád závody v pasení jak v CS stylu tak i v TS stylu pouze NHAT a Farma styl..Pasecí akce budou vždy víkendové a to 28-29.10.2017 kde budeme uzavírat pasecí sezónu.

Závody se budou konat v podhrází Novoveského rybníka na krásné 15 ha louce ohraničené lesem a potokem.Občerstvení bude zajištěno(kotlíkový guláš,klobásky,steaky,,pivo,limo,káva....),spaní je možno přímo na louce jak v karavanu či stanu,je zde k dispozici veškeré zázemí(elektrický proud,WC,voda atd..)

Veškeré závody se poběží na ovcích plemene Skudde.Je to jediný  závod v ČR na tomto plemeni.

V sobotu 28.10.2017  se poběží  IHT1,HWT,NHAT a Farmářský závod Farma open bude v obtížnosti 1-2 trial,bude spíše práce na blízko a technické prvky farmářské.

 Nedělě 29.10.2017  IHT2, HWT,NHAT a  Farmářský závod Farma open bude v obtížnosti 1-2 trial,bude spíše práce na blízko a technické prvky farmářské.

Foto areálu

 

Přihláška na závody ON Line

 

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

tl tr bl br

Vítejte na Farmičce

Farmička se nachází v podhrází Novoveského rybníka a byla založena roku 2005.Hospodaříme zatím pouze na 1 ha luk,které pouze spásáme.Provádíme i výpasy zahrad,a méně dostupných míst.V případě zájmu si takové plochy i pronajmeme.Zabýváme se chovem chovem ovcí plemene Skudde.Nedílnou součásti Farmičky,jsou psi a to Border kolie,kteří jsou nenahraditelní při práci se zvířaty.Věnujeme se také výcviku pasení se psi.Farmička je zapojena do certifikace BIO.

NOVINKY NA FARMĚ

Bio Certifikát Bio Certifikát
Dne 19.9.2016 jsme splnili veškeré podmínky po 2 letém období,k získaní certifikátu BIO  
Závody a zkoužky v pasení. Závody a zkoužky v pasení.
Farmářský závod Farma open bude v obtížnosti 1-2 trial,bude spíše práce na blízko a technické prvky farmářské.    Budeme pořád závody v pase
Přeprava zvířat Přeprava zvířat
Jsem registrovaný přepravce zvířat se schváleným vlekem a zajistím přepravu ovcí,koz,telat,drůbeže, prasat či jiných druhů zvířat. Vlek má kapacitu na

Krmíme